Klientský portál, pohodlí pro všechny

Máte velké ambice? Jste proklientsky orientovaní? Obyčejný web nestíhá vaše tempo? Pojďme to změnit. Postavíme vám klientský portál. Přehledný, intuitivní. Pohodlný pro vás i vaše uživatele. Zkušeností máme dost.

Vše pod jednou adresou

Tvoříme klientské a firemní portály, které centrálně zpřístupňují informace z různých zdrojů pro klienty, obchodní služby, makléře či firemní uživatele. Systém mimo jiné dokáže řídit obchodní podporu, sjednávání smluv, tisky, logistiku nebo kontrolu papírové dokumentace. Žádné zbytečné klikání sem a tam. Vše na jednom místě, pod jednou adresou. Kvalitní zabezpečení portálu je pro nás stěžejní.

Firemní portály umíme

Mezi naše největší realizované projekty patří systém MOPS pro NPF Generali PPF. Obchodní systém pro přepážkový prodej penzijního pojištění prostřednictvím prodejní sítě bankovních partnerů v Rusku pravidelně navštěvuje přes 7000 uživatelů v 11 časových pásmech.

Úspěch slaví i dva velké projekty pro PFČP. PEPU a Klientský portál navštěvují stovky tisíc klientů. A líbí se jim tam. A nejen jim. Interní informační systém PFČP, propojující oba portály usnadňuje práci i zaměstnancům.

Jste připraveni vaše podnikání rozbalit naplno? Zavolejte nám a do práce na vašem firemním portálu se pustíme klidně ještě dnes.

Sjednat schůzku

Děkujeme za zájem o naše služby. Brzy vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form