SYSTÉMOVÁ ŘEŠENÍ

Podpora montážních partnerů.
Tvorba 300 webových stránek.
Marketingová podpora.
Moderní web pro klienty Seznamu.
Vyšší prodej přes Sklik.
Vytvořeno 10 000 webů.
Realizace obchodního systému
pro pobočku v Rusku.
Tvorba klientského portálu.
Vývoj systému pro makléře.
Vytvoření webové prezentace.
Řešení pro online sjednání pojistných produktů.
Vývoj nástroje pro snadnou tvorba a správu webu.
Více jak 32 000 běžících webů v 11 zemích světa.

webové stránky

Martin Šenk

" Spolupráci vyhodnocujeme jako bezproblémovou. Na čem jsme se dohodli, to bylo splněno. V daném čase. Přístup celého týmu je velice profesionální a vstřícný. Další projekt? Jedině s nimi."

Ing. Zdeňka Šedová

www.karavany-kounice.cz

"Dostali jsme web přesně šitý na míru našim specifickým požadavkům, navíc pro uživatele velice příjemně průchodný. Potřebné úpravy provádíme snadno. Za chodu. A když si nevíme rady, máme přidělenou kontaktní osobu, která vždy rychle pomůže."

Lukáš Knapp

www.domacipecenovybor.cz

"S týmem nexumu se nám spolupracuje perfektně. Komunikace funguje na profesionální úrovni a reakce na naše požadavky jsou téměř okamžité. Oceňuji, že výroba webových stránek proběhla rychle. Výsledek je graficky pěkný a zároveň funkční. Nexum můžu jen doporučit."

eshopy

Mgr. Zdena Svítilová

„Od nového eshopu jsem očekávala příliv nových zákazníků, pohodovou práci s položkami zboží a příjemnou komunikaci s podporou. Vše se mi dostalo v nemalé míře. Spolupráci si nemohu vynachválit. Jakýkoliv problém se řeší okamžitě k mojí velké spokojenosti. S nexumem jsem rozhodně nešlápla vedle.“

Dalibor Slíva

www.garden-shop.cz

"S týmem nexumu jsme odstartovali nový začátek v online světě. Věříme, že se společně opět dostaneme na vrchol našeho oboru. Oceňujeme napojení eshopu na Altus Vario, dobrou komunikaci a ochotu řešit naše požadavky."

Jan Kachel

www.drevoaprouti.cz

"Začínal jsem se stánkem na dešti. Po spuštění Webmium eshopu se po jednom měsíci začaly dít věci. Radost z první objednávky se rychle proměnila v nával objednávek. Dneska sedím pěkně v suchu, ve vlastní kanceláři. Na eshopu stále pracujeme a výsledky jsou viditelné. Kdykoliv do Webmia zavolám, vždy mi poradí. To se mi líbí."

Sjednat schůzku

Děkujeme za zájem o naše služby. Brzy vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form