nexum Trilog a.s., specialista na online

Jsme moderní a přece tradiční. V roce 1997 jsme položili pevný a stabilní základ české společnosti zabývající se online marketingem. Od té doby rosteme a sílíme.

Od webů, přes klientské portály až po e-commerce

Firemní historie nás utvářela a formovala. V roce 2010 jsme zahájili vývoj projektu Webmium. Praktický nástroj pro tvorbu webů v současnosti kromě České republiky využívá dalších 10 zemí světa (USA, Brazílie, Španělsko, Slovensko, Německo, Kolumbie, Rusko, Chile, Mexiko, Argentina).

Vytvořili jsme úspěšné klientské portály pro pojišťovací instituce. A to všechno byl teprve začátek.

Netrvalo dlouho a světlo světa spatřil Webmium Eshop. České vody e-commerce tak dostaly silné eshopové řešení, které umí prodávat zboží jak na běžícím páse.

Kam směřujeme?

Ocenění WPC 2012 v Torontu od Microsoftu i certifikované partnerství s Google nás posouvá dál. S tak silnými partnery jako je Google a Microsoft se vrháme do velkých projektů pro velké společnosti. Seznam, Jablotron i Českou pojišťovnu jsme posunuli zas o kousek vpřed.

Chcete i vy vykročit správným směrem? Uspět v online marketingu? Není nic snadnějšího, než přijmout pomocnou ruku, kterou vám nabízíme.

Sjednat schůzku

Děkujeme za zájem o naše služby. Brzy vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form