SEO specialista

Hledáme do týmu nového kolegu, který nám pomůže se SEO pro naše klienty. Od tebe potřebujeme chuť a zápal učit se nové věci. Pokud studuješ, nevadí, potkáme se u nás na zkrácený úvazek.
Marketing
SŠ s maturitou
Práce na částečný úvazek
Praha

Pracovní náplň

  • Budeš optimalizovat návštěvnost a prodejnost webů a eshopů stávajících malých i velkých klientů, komunikovat s nimi a navrhovat pro ně vhodné strategie.
  • Budeš dělat analýzy klíčových slov a navrhovat informační architekturu webů a eshopů.
  • Budeš spolupracovat s copywriterem při tvorbě a úpravách contentu.
  • Budeš vyhledávat vhodné příležitosti pro linkbuilding.
  • Budeš posouvat klienty vpřed, neustále se vzdělávat a sledovat nové trendy.

Požadujeme

  • Nepotřebujeme profíka v SEO, ale velký zájem o oblast podložený vhodným studiem, kurzy či sebevzděláváním je základ.
  • Samostatnost a chuť řešit věci, proaktivita.
  • Schopnost domluvit se s klientem.
  • Orientace v UX je vítaná.
  • Dokážeš se nad věcmi zamyslet z různých pohledů? A hledat nové cesty?

Nabízíme

  • Fajn kanceláře kousek od metra Pankrác.
  • Staneš se profíkem v online marketingu.
  • Růstu se u nás meze nekladou.
  • Školení od Google a dalších.
  • Aby nebyl hlad, tak stravenky.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Máme homeoffice dle potřeby.
  • Fajn kolektiv.

CHCEŠ MEZI NÁS?

Vyplň základní údaje o sobě, průvodní dopis a přilož profesní životopis s fotografií.