Kariéra

Jsme si vědomi toho, že svou práci můžeme dělat dobře jen s kvalitním týmem zaměstnanců. Proto hledáme lidi, kteří jsou nadšeni pro svou práci, mají chuť neustále své znalosti a dovednosti zdokonalovat a prohlubovat.

Chcete-li se stát součástí takového týmu a věříte, že vaše schopnosti a znalosti mohou být přínosem pro naši firmu, dejte nám o sobě vědět.

Aktuální volné pozice:

Programátor/vývojář ASP.NET

Hledáme zkušené, chytré a zapálené lidi, které láká práce na projektech pro významné zákazníky ze segmentu finančních institucí nebo na našem vlastním projektu - globálním webovém start-upu WEBMIUM.COM.


 

Nezaujala Vás žádná z aktuálních nabídek volných míst? Přesto byste se rádi teď nebo někdy v budoucnu ucházeli o práci u nás? Zašlete nám svůj profesní životopis a napište nám, v čem bychom si mohli být vzájemně prospěšní.


Technologický inkubátor

Věříte si, máte skvělý nápad a chcete být bohatí? Máme pro Vás technologický inkubátor.

Otevíráme růstový fond na podporu nejlepších nápadů v oblasti internetových technologií, technologií pro mobilní telefony a biotechnologií. více zde


Informace pro personální agentury

Nemáme v současnosti zájem o nabídky personálních agentur. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto našeho rozhodnutí.